facebook reklamları

Facebook reklamları, facebook sosyal ağında markanızın yada işletmenizin reklamını kolayca yapabileceğiniz bir sosyal platformdur.Facebook reklamlarında yaş, cinsiyet, medeni hal, şehir gibi birçok hedefleme seçeneği ile doğru kitlenize ulaşarak markanızın tanınırlığını arttırabilir yada ürünlerinizin satışı rahatlıkla yapabilirsiniz.Facebook reklamları tıklama başı ve gösterim başı olmak üzere iki türlü reklam yayınlanma seçeneğine sahiptir.

paylaş:
facebook kriterleri ile yapılandırma
  • 900.000.000'un üzerinde Facebook kullanıcısına ulaşım imkanı.
  • Reklamlarınızın daha çok ilgi çekmesini sağlamak için reklamlarınıza sosyal aktivite ekleme
  • Ürününüze, doğrudan ilişkili reklamlar kullanarak arz yaratma.
reklamların maliyeti ne kadardır ?
  • Facebook Reklamları için belirlenmiş bir ücret yoktur. Her tıklama başına (CPC) ya da bin gösterim başına (CPM) ne teklif vermeniz gerektiğine dair önerilerimizi görmek isterseniz, sadece hedef kriterlerinizi girin ve reklam göndermeden reklam oluşturma Adım 4'e kadar ilerleyin. "Teklif tahmincisi" sizinkine benzeyen reklamlar arasında o an açık arttırmayı kazanmakta olan teklif aralıklarını gösterecektir. Buna dayanarak, tıklama başına ya da bin gösterim başına ne kadar harcama yapmak istediğinize karar verebilirsiniz. Yaklaşık günlük bütçenizi belirlemek için bu sayıyı her gün almak istediğiniz tıklama/bin gösterim sayısıyla çarpabilirsiniz. Facebook Reklamları'yla ilişkili ek başlangıç masrafları ya da başka ücretler yoktur.
nasıl hedef belirleyebilirim?
  • Reklamınızın hedef kitlesini yere, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğe, ilişki durumuna, iş unvanına, işyerine veya üniversiteye göre belirleyebilirsiniz. Hedef kriterlerinin her birini seçtiğinizde, hedefinizin kapsadığı yaklaşık kullanıcı sayısını size gösteririz.
nisavip
hb barter türkiye diyanet vakfı rebul kozmetik elitevip travel agency mano everest yedipazar.com uzayplatform meşale pine smartlink hacıbaba kuruyemiş selimoğlu ajansfa nisavip segment bilgisayar vizyon ders namlı zeytinleri deniz feneri rodrigo autoking aksesuar marketi berru giyim rsm kapitalkarden altınkılıç bulvar residence